Başkan Karaca’ dan Gülnar Belediye Başkanı Sayın Alpaslan Ünüvar’ a Teşekkür Ziyareti

Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca 24 Kasım Öğretmenler gününde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Eğitimci olan Gülnar Belediye Başkanı Sayın Alpaslan Ünüvar’ a tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu.


Gülnar Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca, Mersin Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Disiplin Kurulu Başkanı Zeynep Şen ve belediye çalışanları eşlik etti.Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Yusuf Karaca; “Sayın Başkanımın ve tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü kutluyorum ve Başkanıma Belediyemizde çalışan işçilerimiz için güzel bir Toplu İş Sözleşmesi imzalanmasından ve verilen zamdan dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca çalışan arkadaşlarımızı bir ekip arkadaşı gibi gördüğü, kendi aile bireylerinden ayırmadan göreve geldiği günden beri emekçi dostu olarak görevini layığıyla yerine getirdiği içim kıymetli Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan Ünüvar’ a şahsım Sendikam ve tüm İşçi arkadaşlarımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Öncelikle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir eğitimci olarak en içten dileklerimle kutluyorum. Belediyemiz imkânları elverdiği kadar işçi arkadaşlarımıza elimizden ne geliyorsa yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Tüm emekçi arkadaşlarımızla birlikte Milletimize hizmet etmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Belediye-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Sayın Yusuf Karaca’ ya bu anlamlı nazik ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


92352557_249157979458666_615330837692416

Belediye İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı

Yusuf Karaca

KURUMSAL

ADRES

Ayhan Şahenk Bulvarı Sungur

Bey İş Merkezi Kat:76/77 Merkez

Email

Telefon

0532 218 3033

  • Facebook - Gri Çember
  • Heyecan - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember
  • Instagram - Gri Çember

Copyright © 2020 Yusuf Karaca. Design By Featdoor.